Buradasınız : Ana Sayfa // Spor // Kas geliştirme hareketleri resimli anlatım

Kas geliştirme hareketleri resimli anlatım

Kas geliştirme bir erkeklerin ilgi alanına girer. Kimimiz sağlığımız için kas geliştirmek isterken bazılarımız ise kızlara şirin ve yakışıklı görünmek için kas yaparız. Evde yapılabilecek en etkili kas geliştirme hareketlerini paylaşıyoruz.

Kas geliştirme hareketleri resimli anlatım

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Bacak kası geliştirme hareketleri resimliBacak kası geliştirme hareketleri resimli Bacak kasını geliştirmek isteyen arkadaşlarımızın çok işine yarayacak geliştirme hareketlerini ve egzersizlerini resimli olarak paylaştık.
  • Karın kası yapma hareketleri resimliKarın kası yapma hareketleri resimli Karın kası için yapılabilecek hareketler ve çalışılan ağırlıklar resimli olarak sizlerle paylaşılmıştır. Azimle, planla ve programla yapıldığı takdirde kesin sonuca ulaşılabilmektedir.
  •  Basketbol kaç kişiyle oynanır? Basketbol kaç kişiyle oynanır? Bilmeyenler için söylemek isterim basketbol 5 kişi ile oynanır. 2 savunma , 2 orta ve 1 kişide ilerde oynar. Tabi bu değişebiliyor.
  • Spor hareketleri zayıflamak için resimliSpor hareketleri zayıflamak için resimli Zayıflamak için resimli anlatımlı spor hareketlerini sizlerle paylaşmak istedik. Zayıflamanın en önemli tavsiyesi uzmanlarında dediği gibi spor yapmak ve yediklerimize dikkat etmektir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica