Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Kasnak işi lif örnekleri 2015

Kasnak işi lif örnekleri 2015

Kasnak işinden çok güzel oda takımları ve çeyizlik örgü örnekleri yapıldığı gibi aynı zamanda banyolar için yeni lifler yapılmaktadır.

derya baykal Yeni Kasnak İşi Lif Örnekleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 2015 tığ işi oda takımı danteli modelleri2015 tığ işi oda takımı danteli modelleri Tığ işiyle ve iğne oyalarıyla günümüzde yeni dantel oda takımları örülmektedir. İşte onlardan bir kaç model sitemizde yer almaktadır.
  • Yuvarlak oda takımı dantelleri 2015Yuvarlak oda takımı dantelleri 2015 Yuvarlak ve aynı zamanda çok farklı olan dantel oda takımları siz değerli hanımların çeyizlerine fazlası ile yakışacaktır.
  • Oya örnekleri tığ işiOya örnekleri tığ işi Tığ işinden oya örmek çok kolay ve aynı zamanda keyiflidir fakat bu işe yeni başlayan hanımlarımız biraz zorlanacaklardır ama öğrendiklerinde ve tecrübe edindiklerinde tığ işinin ne kadar keyifli ve basit olduğuna tanıklık edeceklerdir.
  • Bebek örgü tunik modelleri 2015Bebek örgü tunik modelleri 2015 Biz kadınlar kendimiz içi tunik ördüğümüz gibi aynı zamanda çocuklarımız için ayrı bir özel ve güzel modeller örmekteyiz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica