Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Kavanozlara dantel kapakları 2015

Kavanozlara dantel kapakları 2015

Kavanozları dantellerle süslemek biz ev hanımlarında adetlerindendir. Sizlerde bu geleneğe ayak uydurabilirsiniz.

derya baykal Kavanozlara dantel kapaklari

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • En Güzel Havlu Kenarları 2014En Güzel Havlu Kenarları 2014 Ev hanımları evlenecek olan genç kızları için evde boş zamanlarında onların çeyizlerine harika havlu kenarı örnekleri yaparlar. Yapmış olduğunuz havlular düz tip olmasını istemiyorsanız o zaman güzel bir motifler ile süsleyebilirsiniz. Günler geçtikçe biz sizlere birbirinden güzel modeller sunmaya devam ediyoruz. Bugün ise 2014 ve 2015 yılına özel olarak bulduğumuz çeyizlik havlu […]
  • 2015 Deryanın dünyası lif modelleri2015 Deryanın dünyası lif modelleri Derya baykal lif örnekleri konusunda harika modellere imza atmaktadır. Onun örnekleri biz ev hanımları nezdinde çok değerlidir.
  • Ara dantelleri 2015Ara dantelleri 2015 Ara dantellerinin her geçen gün gelişmesi ve daha modern bir hale gelmesi biz ev hanımlarının yararına olmaktadır.
  • Çarşaf kenarı danteli modelleri 2015Çarşaf kenarı danteli modelleri 2015 Çarşaflar için çok güzel kenar örnekleri örmüşler. Biz yararlanalım diye ev hanımlarımız netten kenar dantellerini paylaşıyorlar.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica