Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Kayseri iftar saatleri 2015

Kayseri iftar saatleri 2015

Değerli Kayserili arkadaşlarıma 2015 yeni ramazan imsakiyesini takdim etmek istiyorum. Aşağıdan iftar, sahur ve ezan saatlerine detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

Kayseri ramazan ayı imsakiyesi 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Ağzıma balgam geliyor, yutuyorum, oruç bozuluyor muAğzıma balgam geliyor, yutuyorum, oruç bozuluyor mu Balgam ve tükürük yutmak orucu bozar mı? Bir çok arkadaşımız bu sorunun cevabını merak etmektedir. Balgam ve tükürük yutmakla oruç bozulmaz.
  • Konya iftar saatleri 2015 ramazan imsakiyesiKonya iftar saatleri 2015 ramazan imsakiyesi Konya medeniyetler ve kültürler şehridir. Orada oruç tutmak insana ayrı bir huzur ve keyif vermektedir. 2015 Konya iftar saatleri ve imsakiye takvimi burada. Buyurun arkadaşlar. Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin.
  • Diyarbakır iftar saatleri 2015 ramazan imsakiyesiDiyarbakır iftar saatleri 2015 ramazan imsakiyesi Doğunun incisi Diyarbakır ülkemizin en güzide şehirlerinden birisidir. Ramazanda Diyarbakır bir başka güzel olmaktadır. 2015 yılı diyar bakır iftar vakitleri ve ramazan imsakiyesi burada buyurun.
  • Bursa iftar saatleri 2015Bursa iftar saatleri 2015 Sanayi şehrimiz Bursa'da ağır şartlar altında çalışan ve oruç tutan kardeşlerimize Allah'tan güç, kuvvet ve sabır niyaz ediyorum. Bursa için iftar vakitleri ve saatleri aşağıda yer alan 2015 Ramazan imsakiyesinde takvim olarak belirtilmiştir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica