Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Keçeden melek yapımı

Keçeden melek yapımı

Melek oyuncaklar benim çok hoşuma gider bibloları ve dekoratif ürünlerinin yanı sıra birde keçe ile yapılan melekler çok dikkatimi çekmektedir.

Keçeden Melek 1 Keçeden Melek 2 Keçeden Melek

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Açma halkalarından çanta yapımıAçma halkalarından çanta yapımı Açma halkalar ile günümüzde çok güzel el işleri ve emekleri yapılmaktadır. Bunlara en güzel örneği sanırım çantaları gösterebilirsiniz.
  • Nakış İşlemeli Yastık YapılışıNakış İşlemeli Yastık Yapılışı Basit bir nakış tekniği ile yapılmış olan yastık kılıfı yapılışını sizlere adım adım paylaştım. Çok gösterişli ve güzel görünüme sahip olan bu modeli görünce çok beğeneceksiniz. Kullanacağınız malzemeleri de aşağıya ekledim. Umarım beğenirsiniz ve zevkle işlersiniz. Kaynak: Nakış Deryası
  • Kravat kolye nasıl yapılırKravat kolye nasıl yapılır Kravat kolyenin yapılışı ile ilgili örnek ve resimler aşağıda siz değerli el işi seven arkadaşlarıma detayları ile açıklanmıştır
  • Keçeden neler yapılır?Keçeden neler yapılır? Keçe ile yapılan el emeklerine hayran olmamak elde değil valla. Sizlerde bana hak vereceksiniz işite keçe şaheserleri.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica