Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // kek kalıplarından çam ağacı yapımı

kek kalıplarından çam ağacı yapımı

Kek kalıpları ile çan ağacı yapabilir ve eskiyen kek kalıbının nasıl bir süs eşyasına dönüştüğüne şahitlik edebilirsiniz.

Kek Kalıplarından Çam Ağacı yapımı 1 Kek Kalıplarından Çam Ağacı yapımı 3 Kek Kalıplarından Çam Ağacı yapımı

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Kravat kolye nasıl yapılırKravat kolye nasıl yapılır Kravat kolyenin yapılışı ile ilgili örnek ve resimler aşağıda siz değerli el işi seven arkadaşlarıma detayları ile açıklanmıştır
  • Açma halkalarından çanta yapımıAçma halkalarından çanta yapımı Açma halkalar ile günümüzde çok güzel el işleri ve emekleri yapılmaktadır. Bunlara en güzel örneği sanırım çantaları gösterebilirsiniz.
  • El yapımı anahtarlıkEl yapımı anahtarlık El emeği ile yapılan anahtarlıkları yazın sergilerde sıklıkla görüyoruz. Sizlerde onlara benzer farklı anahtarlıklar yapabilirsiniz. Malzemeler: 1- 2 renk süet 2- Makas 3- Anahtar Halkası
  •  Ampullerle Yapılan İlginç Tasarımlar Ampullerle Yapılan İlginç Tasarımlar Günümüzde ampuller ile yapılmakta olan çok farklı tasarımlar mevcuttur. Adını tam olarak bilemediğimiz bu el işlerinde kendinizden de bir şeyler katarak çok farklı dekoratif ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica