Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Kerbelada kan ağlayan ağaç resimleri

Kerbelada kan ağlayan ağaç resimleri

Kerbelada kan ağlayan ağaç resimlerini görünce çok şaşıracaksınız. Bende ilk duyduğumda hayret ettim. Benim gibi merak eden arkadaşlarımla paylaşmak istedim.

Kerbelada kan ağlayan ağaç resimleri resmi

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • bilge sözler resimlibilge sözler resimli Bilgelik, insanlığın başlangıcından bu yana, herkes tarafından değer gören bir sanat mesleğidir. Ağızdan çıkan bir sözün yüzyıllar geçse de süregelebileceğini biliyoruz. Özellikle manevi değeri yüksek, insanları derinden etkileyebilecek bilge sözleri bizler de profilimizde veya mesajlaşmalarımızda kullanabiliriz. Kimi zaman sevdiğimiz birisini etki alanımıza sokmak için, kimi zaman ise […]
  • Dünyanın en gizemli ağacıDünyanın en gizemli ağacı Dünyada bin bir çeşit ağaç türü bulunmaktadır. Boyları ve yapıları her birinin çok farklıdır. Dünyanın en gizemli ağacını görünce çok şaşıracaksınız.
  • Kabenin yeni resimleriKabenin yeni resimleri Kabe baştan aşağı yenilendi. Eski görüntüsünden eser yok diyenler var. Takdiri ve yorumu sizlere bırakıyorum. Bence eski doğal hali çok daha iyiydi. En azından çevresinde ticari amaçlı oteller ve iş yerleri yoktu.
  • Eski istanbul gravürleriEski istanbul gravürleri Kazıma sanatına gravür denmektedir ve kelimenin kökü Fransızcadan gelmektedir. Ağaç ve metal gibi materyaller kullanılmaktadır.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica