Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Kese Şeklinde Lif Modeli

Kese Şeklinde Lif Modeli

Kare, yuvarlak, uzun, kısa derken şimdi ise kese şeklinde lif modelini ve güzel örneğini siz el becerisi yüksek değerli hanımefendilere sunmak istiyorum. Aynı zamanda farklı bir model olduğu her haliyle kendisini belli ediyor.

Kese Şeklinde Lif Modeli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Şık abiye etol modelleri 2015Şık abiye etol modelleri 2015 Abiye etol modellerinin en şık çeşitleri karşınızda. Modeller el örgüsüyle örüldüğü için farkını ve ihtişamını belli etmektedir.
  • Örgü çantalarÖrgü çantalar Örgü çantalar her geçen gün karşımıza çok farklı model ve örnekler ile çıkıyor. Aklın sınırları zorlanıyor ve bizlere bu konuda çok daha büyük görevler düşüyor. El işine katkıda bulunmak isteyenler farklı örgü çanta yapmak isteyenler burada bizlerle fikir ve yorumlarını paylaşabilirler.
  • El emeği bebek patikleriEl emeği bebek patikleri Özenle ve emekle örülen bu patikler minik yavrularınızın ayaklarını ısıtacak ve onları çok sevindirecek. Modeller çok güzel
  • Dantel yanak yastığı modeli 2015Dantel yanak yastığı modeli 2015 Yanak yastığı nedir? Nasıl örülür? Diyen ve merak eden sevgili el işi sever hanımlarımız sizler için şık bir model buldum.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica