Buradasınız : Ana Sayfa // Hayvanlar alemi // Kılıç balığı yavrusu

Kılıç balığı yavrusu

Kılıç balığı en farklı ve dikkat çeken balık türlerinden birisidir. Onun yavrusunu eminim sizlerde pek çok kişi gibi merak ediyorsunuzdur.

kılıç balığı yavrusu resmi

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • İlginç deniz hayvanları ve isimleriİlginç deniz hayvanları ve isimleri Deniz altında milyonlarca belki milyarlarca farklı canlı türü bulunmaktadır. En ilginç ve daha önce görmediğiniz deniz hayvanlarını sizlere resimli olarak sunacağım.
  • Cam balığıCam balığı Bakımı en kolay olan akvaryum balıklarından birisidir. Ne yer? Özellikle seranın üretmiş olduğu kurutulmuş solucan ve ciklet yemleri verilebilmektedir. Cam balıkları bazı akvaristler tarafından boyanarak satılmaktadır. Boyama işlemi profesyonel işlemlerle yapılmaktadır.
  • En komik köpeklerEn komik köpekler Bu köpekler hem komik, hem sevimli ve oldukça tatlılar. Komik köpek resimlerini aşağıdan inceleyip arkadaşlarınızla facede paylaşabilirsiniz.
  • En tatlı yavru köpek resimleriEn tatlı yavru köpek resimleri Dünyanın en tatlı köpeklerinin resimlerini incelemeniz için paylaşıyorum. Yavru köpekler o kadar güzel ve şirin görünüyorlar ki sevmeye kıyamazsınız.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica