Buradasınız : Ana Sayfa // Dekorasyon // Kilim modelleri

Kilim modelleri

Kilimler eskiden Anadolu’nun bağrından çıkan en önemli el sanatları ve halı dokumacılığı örneklerinin başında gelirdi. Şimdilerde ise tamamen teknolojik makinelerle çok güzel kilim modelleri ve desenleri üretilmekte ve satılmaktadır.

2017 Kilim modelleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Siyah beyaz küçük mutfak modelleriSiyah beyaz küçük mutfak modelleri En çok sevilen mutfak modellerinin başında siyah ve beyaz mutfak tasarımları gelmektedir. Siyah beyaz birbiri ile uyumlu olduğundan dolayı dekorasyon bambaşka bir hal almaktadır. Küçük siyah beyaz mutfak tasarımlarını dekorasyonları aşağıda sizler için incelenmiştir
  • Oturma odası için perde modelleriOturma odası için perde modelleri Oturma odası dekorasyonunda en önemli kriterlerin başında perde ve halı seçimleri gelmektedir. Biz bugün en güzel ve oturma odanıza yakışacak perde modellerini sizler için araştırdık.
  • Patchwork kırkyama halı modelleriPatchwork kırkyama halı modelleri Patchwork yani kırkyama halı modelleri çeyizlerin vazgeçilmezlerindendir. Hazır ve el yapımı olmak üzere farklı çeşitleri bulunmaktadır
  • Halı modelleri 2016Halı modelleri 2016 2016 yeni halı modellerini ben çok beğendim ve bu sebepten mütevellit sizlerle sezonun en renkli desenleri farklı olan halı modellerini paylaştım.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica