Buradasınız : Ana Sayfa // Moda // Kına gecesinde ne giyilir?

Kına gecesinde ne giyilir?

Kına gecesinde yöresel kıyafetler giyilebilir, bunun dışında özel günlerin olmazsa olmaz çeşitli abiye modelleri tercih edilebilir. İşte giyilebilecek kıyafetler ve görselleri modelleri karşınızda.

2017 kına gecesinde ne giyilir

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Davet kıyafetleri ve modelleriDavet kıyafetleri ve modelleri Davete katılacak olan bayanlar acaba davette ne giysem diye düşünüyorlar. İşte onlar için en güzel davet elbiselerini modelleriyle bir araya getirdik.
  • Üniversite mezuniyet kıyafetleriÜniversite mezuniyet kıyafetleri Üniversiteye giden arkadaşlar mezun olmaktan çok törende ve eğlencede ne giyeceklerini düşünmektedirler. İşte fikir vermesi açısından çok güzel elbise modellerini onlar için seçtik.
  • midi yüzük modellerimidi yüzük modelleri 2014 yılında öne çıkan takılardan birisi de midi yüzük modelleri oluyor. İşte o güzel ve değişik midi yüzük modelleri aşağıda ekli. Sizler de sıra sıra resimlerde bakabilirsiniz.
  • Nişanda ne giyilirNişanda ne giyilir Nişanda ne giyilir ? Sorusunun cevabı aslında çok basittir. Giyebileceğiniz en ideal elbiseler abiyelerdir. İşte nişan için birbirinden güzel abiyeleri sizler için derledim arkadaşlar.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica