Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // kiraz mevsimi ayaz serkan çayoğlu boyu resimleri

kiraz mevsimi ayaz serkan çayoğlu boyu resimleri

kiraz mevsimi dizisinde rol alan erkek oyuncu serkan çayoğlu namı değer ayaz 1987 31 mayıs doğumludur. 27 yaşında 1.87 m boyundadır. sanatçının resimlerini ve fotoğraflarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

kiraz mevsimi ayaz 8

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • dünya basın özgürlüğü günüdünya basın özgürlüğü günü Dünyada basın özgürlüğü günü gazetecileri ve televizyoncuları bu kurumlarda çalışanların hakkını savunan bir gün olarak kabul edilir. Ülkemizde ve dünyada kutlanmaktadır. Türkiye Basın özgürlüğü konusunda dünyada en son yer alan ülkelerden birisidir. 138. sırada bulunmaktadır. Bugüne herkesin önem ver değer vermesi gerekmektedir.
  • işçi fotoğraflarıişçi fotoğrafları Çalışan insanların halinde ancak çalışan emek veren insanlar anlamaktadır. İş ve aş demek insanların hayatla mücadele etmesi ve çocuklarına eşine değer vermesi demektir. Çalışan insan işçi resimlerini paylaşıyoruz.
  • yılbaşı mesajları resimliyılbaşı mesajları resimli Aralık ayı yılın en soğuk ayıdır ve aynı zamanda yeni yılın habercisidir. Dışarıda soğuk hava ve kar yağarken bizler yeni yıla girecek olmanın mutluluğunu hep birlikte yaşarız. Bu tatlı heyecanı sizlerle en güzel mesajlarla bildirmek istedik. Yılbaşı akşamında sevdiklerinize özel olarak resimli mesajlardan göndermek istemez misiniz? Cevabınızı evet olarak kabul ediyor ve aşağıda yer […]
  • 23 nisan ulusal egemenlik bayramı nasıl ilan edildi23 nisan ulusal egemenlik bayramı nasıl ilan edildi Tbmm ( türkiye büyük millet meclisi) 23 nisan 1920 yılında açılmıştır ve bu yıl içerisinde aynı zamanda yirmi üç nisan çocuk bayramı kutlanmaya başlamıştır. Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen tek ulusal bayramdır. İlan edilmesi ve belirlenmesi 27 mayıs 135 yılında kabul edilmiştir. Sadece ülkemizde değil tüm dünyada kutlanmaktadır.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica