Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Kırmızı Lif Modelleri

Kırmızı Lif Modelleri

Kırmızı renkli lif örnekleri daha çok dikkat çeken liflerdir. Kırmızının yeri gerek kıyafetlerde gerek ise el işlerinde her zaman dikkatliği ön plana alarak bizim gönlümüzde yer edinmiştir.

Kırmızı Lif Modelleri Örnekleri 1

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Örgü balık lif örneğiÖrgü balık lif örneği Hayvan lif modelleri günümüzde en çok revaçta olan örnekler arasında yer alır. Buradaki model yine çok özel ve el emeği ile örülmüş balık lif örneğidir. Yapan arkadaşımızın ellerine sağlık
  • Kalp ve  yonca lif örneğiKalp ve yonca lif örneği Bir arkadaşımızın kendi el emeği ile yaptığı bu güzel ve iki renkli olan lif modelini çok beğendim ve siz değerli ziyaretçilerimize göstermek istedim. Bu şekilde lifleri kasnalarda yapabilirsiniz.
  • Örgü lif modelleriÖrgü lif modelleri Banyo keseleri marketlerde farklı modelleri ile satılıyor. Tırtıklı kumaş vücudumuzu tahriş edebiliyor. O yüzden ben orada satılan ürünleri pek fazla tasvip etmiyorum. El emeği ile yumuşacık iplerden örülen örgü lif örnekleri gibisi yok
  • Örgü ayakkabılar ve örnekleriÖrgü ayakkabılar ve örnekleri Örgü ayakkabıları sadece ev içerisinde değil dışarıda bile giyebilirsiniz. Taban kısmı plastikten oluştuğu için her yerde bu güzel ve özel farklı el örgüsü ayakkabı modellerini örerek kullanabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica