Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // kısa berat kandili mesajları 2015

kısa berat kandili mesajları 2015

En yeni berat kandili mesajları kısa olarak şimdilik sayfalarımızda yer almıştır. Kısa ama anlamlı olduğu için çekinmeden ailenizle paylaşabilirsiniz. Kısa berat kandili mesaj arıyorsan, doğru yerdesin.

kısa berat kandili mesajları 2015 tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • öğretmenler günü afişleriöğretmenler günü afişleri Öğretmenlik en çok saygı duyulan meslek gruplarının başında gelmektedir. En onurlu ve aynı zamanda yüce bir meslek olan öğretmenlik, ne kadar özel bir gayeye hizmet ettiğini görmemek için kör olmak gerekir. Bu mesleğe her daim sahip çıkmalı ve böyle afişlerle, mesajlarla ve sözlerle destek vermeliyiz. Günümüzde doktorluk ve öğretmenlik meslekleri ne yazık ki değerini kaybetmiş ve […]
  • Elle çizilmiş portre resimlerElle çizilmiş portre resimler Portre resimler genelde hazır programlarla çiziliyor ama bu sefer tamamen özgün ve elle çizilen doğal portre çalışmalarına yer vereceğiz.
  • Kadir gecesi nedir niçin kutlanırKadir gecesi nedir niçin kutlanır Kadir gecesi kuranı kerimin indiği gündür. Allah'ın emri ile Cebrail aleyhisselam kuranı kerimi peygamberimiz hz. Muhammed'e vermiştir. Biz Müslümanların kutsal kitabının bu günde inmesinden dolayı kadir gecesi çok değerli bir gündür. Rahmetli ve bereketli bir gün olduğu için kutlanır ve ibadetler yapılır kadir gecesinin hangi gün olduğu tam olarak bilinmemektedir ama efendimiz bu […]
  • Ramazan bayramı ile ilgili ayetlerRamazan bayramı ile ilgili ayetler Allah'ın kesin hükmü olan ayetler, biz Müslümanların nezdinde çok ama çok önemlidir. Bayram gibi özel günlerde ayetlerin değerini ve kıymetini bilmek paylaşmak gerekir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica