Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Kısa güzel sözler 2016

Kısa güzel sözler 2016

Kısa ve güzel olan sözlerden bir kaç farklı anlamlı mesajları sizlere takdim etmek istiyorum. Umarım beğenir ve sizlerde sevdiğiniz insanlara kısa güzel sözleri gönderirsiniz.

kısa güzel sözler 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 29 ekim de kaç gün tatil29 ekim de kaç gün tatil 29 ekim de kaç gün tatil konusu cumhuriyet bayramına 1 hafta kala herkesin diline dolandı. Kamuda çalışanlar belki dört gün tatil yapabilirler. Nedeni ise perşembe gününe denk gelmesi ve cuma günü tatil olursa zaten cumartesi pazar hafta sonu olduğundan dolayı 4 gün tatil olmuş oluyor.
  • Ramazan bayramı kaç gün sürerRamazan bayramı kaç gün sürer Otuz günlük oruç ibadetinden sonra ramazan bayramı geldi ve çattı. Her sene olduğu gibi bu sene ramazan bayramı eminim coşkuyla ve azimli kutlanacaktır. Aile bireylerinin bir araya gelmesi, küslerin ve dargınların barışmasına vesile olan ramazan bayramı bulunmas bir nimet ve fırsattır. Çalışan bireylerin ve işçilerimizin ramazan bayramının kaç gün sürdüğünü merak […]
  • Türk polisi fotoğraflarıTürk polisi fotoğrafları Polis fotoğraflarına polis olmak isteyen erkekler ve kızlar çok beğenecekler. Ah bir polis olsam diyen kaç kişi var? Yorumlarınızı bekliyoruz.
  • Sonbahar duvar kağıtlarıSonbahar duvar kağıtları Sonbaharda yapraklar dökülür ve tabiat kışa hazırlık yapar. Sonbaharın ayrı bir güzelliği ve insana huzur veren havası vardır. En güzel sonbahar duvar kağıtlarını sizler için araştırdık.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica