Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Kısa kollu örgü kazak modelleri 2015

Kısa kollu örgü kazak modelleri 2015

Örgü kazaklar genelde uzun kollu olarak örülmektedir ama bu sefer değişiklik olsun diye sizlere özellikle kısa kollu güzel bayan kazaklarını yayınladık.

derya baykal Kısa kollu örgü kazak modelleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Oya örnekleri tığ işiOya örnekleri tığ işi Tığ işinden oya örmek çok kolay ve aynı zamanda keyiflidir fakat bu işe yeni başlayan hanımlarımız biraz zorlanacaklardır ama öğrendiklerinde ve tecrübe edindiklerinde tığ işinin ne kadar keyifli ve basit olduğuna tanıklık edeceklerdir.
  • Şömentabla modelleri 2015Şömentabla modelleri 2015 Şömentabla modelleri günümüzde hala özenle örülen elişleridir. Örmesi zor ama keyifli olan bu süreçte, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
  • en güzel havlu kenarları örneklerien güzel havlu kenarları örnekleri bu havlu kenarları bir başka güzel. netten pek çok değişik havlu kenarı modelleri bulabilmek ve incelemek mümkün ama editörlerimiz sizler için en güzel havlu kenarlarını ve yapılışlarını bir araya getirdi.
  • Balıklı dantel modeli 2015Balıklı dantel modeli 2015 Balıklı dantel modelini bende daha önce hiç görmedim. Genelde çiçekli ve güllü motiflerden yaparlar ama bu sefer farklı bir şey denemeye çalışmışlar.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica