Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Kısa ve uzun en güzel kandil mesajları

Kısa ve uzun en güzel kandil mesajları

En güzel kısa ve uzun olan kandil mesajlarını siz değerli ziyaretçilerimizin facebookta paylaşması için bir araya getirdik.

Kısa ve uzun en güzel kandil mesajları 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Berat kandili hangi gün 2015Berat kandili hangi gün 2015 En değerli ve önemli kandillerin başında berat kandili gelmektedir. Şaban ayının 15. gecesinde kutlanır. 2015 berat kandili 01.06.2015 tarihindedir. Bilginize.
  • Şeker bayramı 2015 ne zamanŞeker bayramı 2015 ne zaman Şeker bayramı bir başka değişle Ramazan bayramıdır. Çocukların en çok sevdiği aylardan birisidir. 2015 Ramazan ve şeker bayramının başlangıç tarifi 17 Temmuz 2015 cuma günüdür. Arefe günü ise 16 temmuz 2015'tir.
  • Kandil kutlama mesajları sözleriKandil kutlama mesajları sözleri Kandil kutlama mesajları ve en güzel anlamlı kısa sözleri burada. Üstelik resimli olduğundan mütevellit çok beğeneceksiniz.
  • Regaib kandili ile ilgili hadislerRegaib kandili ile ilgili hadisler Efendimiz s.a.v hz. Muhammed tarafından söylenen sözlere hadis denilmektedir. Onun en güzel resimli kısa hadislerini sitemizde kandil ve diğer dini günler için bulabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica