Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Kız Çocukları İçin Örgü Elbise Modelleri

Kız Çocukları İçin Örgü Elbise Modelleri

Kız çocukları için örülebilecek envai çeşit örgü örnekleri bulunmaktadır. şık ve güzel olan modelleri kadinlopedi kullanıcıları için bir arada topladık. Bu modelleri şimdi sizlere göstereceğim hanımlar. Eminim çok seveceksiniz ve bir an önce yapmak isteyeceksiniz. Anneler kız bebeklerine ve çocuklarına bu güzel örgü elbiseleri yapın ve onları mutlu edin.

Çocuklar burada yer alan örgü elbiseleri yaz ve kış mevsimlerinde giyebilirler. Onları soğukların ve sıcakların etkisinden koruyacaktır.

yeşil-örgü-kız-bebek-elbise-modelleri-ve-çiçek-motifli-bandaj

 

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Şirin ve sevimli örgü bebek sepetleri ve örnekleriŞirin ve sevimli örgü bebek sepetleri ve örnekleri Bebekler henüz dünyaya gelmeden anne karnında hissedildiği günden bu yana  onun için her türlü hazırlıklar yapılmaya başlanır. Oda hazırlıklarından giyim  ve aksesuarlara kadar bir sürü alışverişte bulunuruz.  Hiçbiri el emeğimizle ördüğümüz örgü bebek patik ve elbiselerin yerini tutamaz. Tıpkı burada ye alan sepetler gibi.
  • Ajurlu Örgü Modelleri 2013Ajurlu Örgü Modelleri 2013 Ajurlu örgülerin birbirinden güzel olan modelleri ile karşınızdayız. Bu örnekler çok şık. Zaten aşağıda yer alan fotoğraf galerimizde detayları net olarak görebilir ve inceleyebilirsiniz. Ajurlu örgüler ile neler yapılabilir? kazaklar , hırkalar ve atkılar yapılabilir. Bunun gibi daha sayamadığımız bir sürü örgü modelleri var. Deliklisi olan ajurlu örgülerin hoş görünümleri […]
  • Sakallı İpten Deterjan Kutusu ÖrnekleriSakallı İpten Deterjan Kutusu Örnekleri Sakallı ipten deterjan kutusu nasıl yapılır? Eminim çok merak edenler var. Sakallı ip ile günümüzde bir çok el emekleri yapılabilmektedir. Onlardan birisi olan ve evimizin ihtiyaçları arasında yer alan deterjan kutusunun sakallı ip ile yapımı görsellerini ve modellerini bu yazımızda bulabileceksiniz.  
  • bebek şapka ve atkı modelleribebek şapka ve atkı modelleri Bu atkı ve şapkaların hepsi çok şekerler ya.. Bakar mısınız hanımlar şunların güzelliğine. Birde siz bunları bebeklerin üzerinde görün. Giydikleri zaman enimin onları sevmeye doyamayacaksınız örgü şapka ve atkılardan oluşan bu güzel takımları Aşağıda yer alan galerimizde görebilir yakından inceleme fırsatına nail olabilirsiniz. kolay gelsin.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica