Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Komik futbol resimleri

Komik futbol resimleri

Futbol ciddiyet isteyen bir oyundur. Bazen öyle anlat oluyor ki.. Çok komik görüntüler ve sahneler ortaya çıkabiliyor. Futbol severler için en komik futbol resimlerini ve görüntülerini yayınladık.

Komik futbol resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • fenerbahçe sözleri kısafenerbahçe sözleri kısa Ülkemizde neredeyse tüm vatandaşların ortak ilgi alanı olarak futbolu söyleyebiliriz. Gerek Fenerbahçelisi gerek Galatasaraylısı veya Beşiktaşlısı, futbolla yatıp; futbolla kalkmaktadır. Neredeyse kültürümüzle bağdaşlaştırabileceğimiz futbol, bizi bizden alan, ortak bir paydada buluşmamızı sağlayan, genellikle toplu olarak izlediğimiz bir spor dalıdır. Bir de Avrupa Kupaları ve Dünya […]
  • galatasaray sözleri güzelgalatasaray sözleri güzel Ülkemize lig futbol takımları bazında önemli başarılar getiren, hem Avrupa'da hem de Dünya'da önemli bir konumda olan Galatasaray, taraftarlar gözünde adeta vazgeçilmez bir unsurdur. Galatasaraylı taraftarların inandığı bir gerçek varsa o da, ''Galatasaray demek Türkiye demektir'' anlayışıdır. Bu hayat felsefesi ile ülkemize Avrupa şampiyonluğu getiren Galatasaray'ı desteklemek en […]
  • Futbol fotoğraflarıFutbol fotoğrafları Futbol ile ilgili görseller resimler ve en çok beğenilen fotoğraflar sayfamızda yer aldı. Dünyada ve ülkemizde futbol çok sevilmekte ve ön plana çıkmaktadır.
  • David beckham ve büyük oğluDavid beckham ve büyük oğlu David beckham çocukları ile ön plana çıkan ve ailesine bağımlı olan bir futbol yıldızıdır. En büyük oğlunu merak edenler buradan fotoğraflara bakabilirler.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica