Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // komik hafta sonu sözleri

komik hafta sonu sözleri

En komik ve neşeli hafta sonu sözlerine bayılacaksınız. Gülmek ve eğlenmek hafta sonları bizler için bir vazgeçilmez bir ihtiyaçtır

komik hafta sonu sözleri paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • günaydın mesajları sevgiliyegünaydın mesajları sevgiliye Sevgilinize sizlerde sabahları bir günaydın diyerek onun güne neşeli başlamasını sağlayabilirsiniz. Sevgiliye en güzel günaydın mesajları aşağıda sizler için yayınlanmıştır.
  • Kedi duvar kağıtlarıKedi duvar kağıtları Kediler çok tatlı ve neşeli hayvanlardır. Sizlerde benim gibi kedi hayranıysanız bu tatlı duvar kağıtlarını ve masaüstü arka planlarını bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.
  • Nasrettin hoca resimleriNasrettin hoca resimleri Nasrettin hoca fıkralarıyla büyüdük hepimiz. Neşeli, akıllı sevecen kimi zaman düşündüren, kimi zaman eğlendiren Nasrettin hocanın resimlerini merak edenlere sunuyoruz.
  • Kelime oyunu yarışması başvuru (kelimeoyunu@showtv.com.tr)Kelime oyunu yarışması başvuru (kelimeoyunu@showtv.com.tr) Ekranların en çok sevilen ve bilgilendiren yarışmalarından birisi olan kelime oyunu artık show tv ekranlarında yayınına kaldığı yerden devam ediyor. Neşeli, eğlenceli ve bilgilendirici bu yarışmaya katılıp kendinizi sınamaya ne dersiniz?  Yakışıklı Ali ihsan varol'un sunumuyla hafta içi hergün Ana haberden önce ekranlara geliyor. Başvuru ve bilgi için buradan […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica