Buradasınız : Ana Sayfa // Moda // Kot şort modelleri 2015

Kot şort modelleri 2015

Yaz aylarının vazgeçilmez trendlerinden birisi olan kısa kot şort modelleri özellikle genç kızların vazgeçilmezleri arasındadır. Converse ve spor ayakkabı modelleriyle kot şortlar çok güzel kombinlenebilmektedir.

Kot şort modelleri 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Converse all star kısa pembeConverse all star kısa pembe Converse all star kısa ayakkabı modelleri arasında en çok pembe olanları tercih edilmektedir. Genç kızlar converse all star kısa pembelere yoğun ilgi gösteriyorlar.
  • Converse all star kısa desenliConverse all star kısa desenli Kısa ve desenli converse ayakkabı modellerine olan ilgi devam etmektedir. En çok rağbet edilen converse all star modellerinden birisidir. Benden söylemesi...
  • All star converse modelleriAll star converse modelleri Converse all star ayakkabı modelleri günümüzde en vazgeçilmez rağbet gören ayakkabılardır. Baylar ve bayanlar için pek çok çeşitleri bulunmaktadır.
  • Yarım mavi converseYarım mavi converse Yarım mavi converse ayakkabı modellerinin çok şık ve dikkat çekici olduğunu söylememe gerek yok sanırım görüntüler her şeyi anlatıyor.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica