Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Kravat kolye nasıl yapılır

Kravat kolye nasıl yapılır

Kravat kolyenin yapılışı ile ilgili örnek ve resimler aşağıda siz değerli el işi seven arkadaşlarıma detayları ile açıklanmıştır

Kravat Kolye Nasıl Yapılır 1 Kravat Kolye Nasıl Yapılır 2 Kravat Kolye Nasıl Yapılır 3 Kravat Kolye Nasıl Yapılır 4 Kravat Kolye Nasıl Yapılır 5 Kravat Kolye Nasıl Yapılır 6 Kravat Kolye Nasıl Yapılır

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Makarnadan küpe yapımıMakarnadan küpe yapımı Makarnadan neler yapılır diye öylesine nette gezerken karşıma çok farklı bir küpe yapımı örneği ve resimleri çıktı. Bunları facebook'ta bir el işi grubunda paylaşmışlar.
  • Diy: Kolay Babet SüslemeDiy: Kolay Babet Süsleme Bu yazımızda evde kolay yapabileceğiniz babet süsleme modellerine bakacağız. Evde canınız sıkılıyorsa böyle güzel bir el yapımı yapabilirsiniz.
  • Meyve kabuklarından dekorMeyve kabuklarından dekor Meyve kabukları ile sizde evinize çok güzel dekorlar yapabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan fotoğrafları takip etmek kafi olacaktır.
  • Boncuk işlemeli çorapBoncuk işlemeli çorap Boncuklar ile işlenen el yapımı çorap modelinin güzelliğine bakar mısınız hanımlar insan açıkçası hayran kalıyor.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica