Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Krem sürmek orucu bozar mı diyanet

Krem sürmek orucu bozar mı diyanet

Krem ve merhem türevi şeyler yavaşça derinin altından vücuda nüksetmektedir. Besleyici bir özelliği olmadığı için krem sürmek orucu bozmaz

krem sürmek orucu bozar mı diyanet

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Kurban bayramı namazı kılınışı videoKurban bayramı namazı kılınışı video Kurban bayramı namazı nasıl kılınır? Kaç rekattır? Hangi dualar okunur tüm soruların cevaplarını ve öğrenmek istediklerinizi aşağıda yer alan videodan izleyerek öğrenebilirsiniz. Videolu anlatımlı kurban bayramı namazı kılınışı buyurun izleyin. https://www.youtube.com/watch?v=fbQHXuJvpy4
  • Buruna ilaç sürmek orucu bozar mıBuruna ilaç sürmek orucu bozar mı Buruna sürülen sıvı ilaçlar genizden boğaza ve oradan mideye girerse haliyle oruç bozulur. Katı merhemler yada ilaçlar ve kremler buruna sürülebilir, bir sakıncası yoktur orucu bozmaz.
  • Burna tuzlu su çekmek orucu bozar mıBurna tuzlu su çekmek orucu bozar mı Buruna sıvı ilaç damlatmak yada tuzlu su çekmek orucu şöyle bozar; Eğer su boğazdan mideye girerde bozar. Gitmez ise bozmaz ve ilaçlarınızı kullanabilirsiniz.
  • Burun kanaması orucu bozar mıBurun kanaması orucu bozar mı Burnum kanaması orucu bozmaz fakat genze giden kan yutulursa ve mideye giderse oruç bozulur. Kaza etmeniz gerekmektedir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica