Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Kuba mescidi nerededir Kuba mescidi fotoğrafları

Kuba mescidi nerededir Kuba mescidi fotoğrafları

Medine, Suudi Arabistan’dadır. İslam tarihinde ilk olarak inşa edilen bina ( mescittir) efendimiz hz. Muhammed (s.a.v) kuba denilen yerde bu binayı arkadaşlarıyla yapmıştır.

Kuba mescidi nerede

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • öğretmenler günü boyama örnekleriöğretmenler günü boyama örnekleri Öğretmenler gününde ilkokul öğrencilerine ve küçük çocuklarımıza çok güzel boyama sayfalarını sunmak istedik. Bu güzel boyama sayfaları ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaklar. 24 kasımda öğretmenliğin ne kadar kıymetli ve aynı zamanda değerli bir meslek olduğunu çocuklarımıza göstermek için boyama sayfalarını onlara boyatmalıyız. Öğretmelerin üstün çalışmaları ve çabaları […]
  • Modern camilerModern camiler Günümüzde son derece modern ve kullanışlı camiiler inşa edilmektedir. Ülkemizde ak parti hükümeti bugüne kadar muazzam modern camiiler inşa ettirmiştir.
  • yunus emre haftası ile ilgili yazılaryunus emre haftası ile ilgili yazılar mutasavvıf ve aynı zamanda bir filozof olan Yunus Emre Anadolu'da şiirlerin öncüsü olarak kabul edilmektedir. O bir halk şairidir. Türk İslam düşünürüdür. 1991 yılında UNESCO Yunus Emre'yi anmış ve ona büyük bir saygı duymuştur.
  • Kurban bayramı 2017Kurban bayramı 2017 KURBAN BAYRAMI 1. GÜN 01 EYLÜL CUMA 2017 yılında olacaktır. İslam dünyasının ve ülkemizde yaşayan tüm Müslüman kardeşlerimizin 2017 kurban bayramını en içten dileklerimizle kutlarız.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica