Buradasınız : Ana Sayfa // Dekorasyon // Küçük banyo dekorasyonu

Küçük banyo dekorasyonu

Küçük banyolara alternatif pratik çözümleri elimizden geldiğince anlatamaya çalışacağız.  Banyolarınızı kullanışlı ve dekorlu bir hale getirmek için:

 

– Lavabonun alt tarafına havlu ve temizlik ürünlerini yerleştirebileceğiniz ufak bir dolap yapabilirsiniz. Böylelikle alandan kazanacaksınız. Eğer lavabo yüksekse bu alt kısmına yine çamaşır makinenizi yerleştirebilirsiniz.

 

– Dar olan banyolarda dolaplı lavaboları tercih etmeyiniz. Bu alanı daraltır. Bunun yerine ayaklı veya duvara monte edilebilen lavaboları tercih edin.

 

 

–  Seçilen mobilyaların kare olmamasına dikkat edin. Yuvarlak olması banyolardaki hareket alanını arttıracaktır.

 

 

– Yine lavabolarda olduğu gibi, Klozet kullanımında mekandan tasarruf etmek istiyorsanız, Duvara monte edilebilen klozet takımı modellerini satın alın.

 

 

–  Kalorifer peteklerini kullanmayın. Onun yerine çok daha fonksiyonel olan havlu kurutucuları tercih ediniz. Alandan kazanarak çok daha akıllı sonuçlar elde edebileceğinizi göreceksiniz.

 

– Banyolarda en çok yer kaplayan eşyalardan birisi çamaşır makineleridir.  Mutfak yada hol gibi yerlere çamaşır makinesini koyarak banyolarınızdan maksimum verim ve alan sağlayabilirsiniz.

 

 

–  Açık renkli seramikleri ve fayansları tercih edin. Koyu olanlar, Banyonun çok daha karamsar ve dar olmasına sebep olur.

 

 

– Büyük aynalar kullanarak daha geniş bir alan varmış edasında bir banyo dekorasyonu tasarlayabilirsiniz.

 

 

–  Küçük, dar ve ufak banyolarda küvet kullanmak yerine duşakabin kullanın

banyo-dekorasyonu-1302361067

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Küçük banyo modelleriKüçük banyo modelleri En güzel ve kullanışlı küçük banyo modellerini ve dekorasyonlarını bir araya getirmeye çalıştık. Küçük banyolar nasıl büyük, geniş ve kullanılabilir hale geliyor. Örnekleri ile birlikte incelemenizi istiyorum. Küçük dar ufak banyo dekorasyon örneklerini modellerini ve resimlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.
  • Küçük mutfak dekorasyonuKüçük mutfak dekorasyonu Ev hanımları küçük mutfaklardan yana çok şikayetçiler fakat küçük mutfak dekorasyonları sayesinde bu dar alanları geniş ve ferah mekanlara çevirebilirsiniz. Karşınızda yer alan örnekleri size ilham verecek ve yön gösterecektir
  • Yatak Odası Dekorasyon ÖnerileriYatak Odası Dekorasyon Önerileri Yatak odası tasarımları ev dekorasyonu için en hassas noktası olarak öne çıkan noktadır. Bu noktada çeşitli yatak odası önerileri ile ideal yatak odası tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. İdeal yatak odası tasarımları için şu fikirler öne çıkmaktadır. Yatak odanızda yatak başı detayı için eksik etmemeniz gereken detay komodin ve gece lambası tercihleridir. Yatak odanızı daha […]
  • Çok Küçük Banyo ModelleriÇok Küçük Banyo Modelleri BU KÜÇÜK BANYO MODELLERİ İLE BANYONUZ DAHA GENİŞ VE FERAH GÖRÜNECEKTİR. Evinizin banyosu küçük ise, açık renkleri tercih etmeniz banyonuzun daha geniş görünmesini sağlayacaktır. Küçük banyo modelleri arasından seçim yapacağınız model, banyonuzun daha kullanışlı ve daha büyük görünmesini sağlaması açısından son derece önemlidir. Tercihlerinizde dikkat edeceğiniz küçük detaylarla […]

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica