Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Küfür etmek orucu bozar mı

Küfür etmek orucu bozar mı

Ramazan ayında oruçlu iken elinizden geldiğince metanetli olmaya çalışınız. Küfür etmeyiniz. Küfür etmek orucu bozmaz ama sevabını azaltır. Küfür hem haram hem günahtır.

küfür etmek orucu bozar mı facebook

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Özlü kısa resimli kandil sözleriÖzlü kısa resimli kandil sözleri Hem anlamlı hem kısa ve özlü kandil sözlerine bayılacaksınız. Ben her birini facebook sayfamda paylaştım. Sizlerde benim gibi yapabilirsiniz.
  • Oruçlu iken banyo yapılır mıOruçlu iken banyo yapılır mı Oruçlu iken denize girilir mi? Oruçluyken suya temas edilir mi? Boğazınızdan aşağıya su kaçmadığı müddetçe duş almak, yıkanmak yada denize girmek orucu bozmaz? Su ile temas edebilirsiniz ama boğazınızdan aşağıya kaçmaması suretiyle. Boğazımızdan aşağı suyu kaçırmamak şartı ile duş almanızda bir sakınca yoktur.
  • Diş çektirmek orucu bozar mıDiş çektirmek orucu bozar mı Diş çektirmek orucu bozmaz ama eğer diş çektirmek için iğne vurulursanız oruç bozulur. Dişten çıkan kan yutulursa oruç bozulmuş olur. Kefaret gerektirmez kaza yapılır.
  • Mevlana sözleri kısaMevlana sözleri kısa Mevlana sözleri genelde uzun olur ama bu sefer sizlerle kısa ve öz olan birbirinden anlamlı Mevlana sözlerini paylaşıyoruz

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica