Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Kuğulu dantel örnekleri

Kuğulu dantel örnekleri

Kuğulu danteller çeyizlerin medarı iftiharıdır. En güzel kuğu motifli dantelleri yine bizim sitemizde bulabileceksiniz.

deryanın dünyası Kuğulu dantel örnekleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • İğne Oyalı Mutfak Havlusu Örnekleriİğne Oyalı Mutfak Havlusu Örnekleri İğne Oyalı Mutfak Havlusu Örnekleri içerisinde çiçek, böcek, meyve, halka, püskül, yelpaze gibi çeşitli öğeler ipek iplikler ile işlenebilmektedir. En güzel modelleri sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sizler için galerilerimizde mutfak ve diğer banyo, el, ayak havlu çeşitleri ve damat havlusu gibi havlu çeşitlerini yollayabilmekteyiz. Çeyizlerin önemli bir parçasını da mutfak […]
  • 2016 çeyizlik lif modelleri2016 çeyizlik lif modelleri Çeyizlerin en sevilen el örnekleri arasında lif modelleri yer almaktadır. Küçük ebatları olduğundan dolayı tez zamanda hemen örülebilmektedir. Bu yüzden lifleri örmek her zaman kolaydır.
  • Tığ işi motifler 2016Tığ işi motifler 2016 Tığ işi en güzel motif modellerini ve örneklerini incelemenizi tavsiye ediyoruz. 2016 yeni motif örneklerine sitemizde yer vermeye devam edeceğiz.
  • Tığ işi örgü modelleri 2016 – 2017Tığ işi örgü modelleri 2016 – 2017 Örgü dünyasının en çok sevilen elişlerinin başında tığ işleri gelmektedir. Tığla sizlerde 2016 örgü örneklerini kolaylıkla örebileceksiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica