Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Kulak damlası kullanmak ve kulak yıkattırmak orucu bozar mı?

Kulak damlası kullanmak ve kulak yıkattırmak orucu bozar mı?

En çok merak edilen soruların başında kulak damlası kullanmak yada kulağı yıkatmak orucu bozar mı? Sorusu gelmektedir. Kulağa akıtılan damla boğazdan aşağıya gitmediği sürece orucunuz bozulmaz.

Kulak damlası kullanmak orucu bozar 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Miraç günü oruç tutulurmuMiraç günü oruç tutulurmu Miraç günü geldiği zaman pek çok ibadetler ve dualar ederiz. Bu ibadetlerin başında elbette oruç tutulur. Miraç kandilinde oruç tutulur mu sorusuna verilebilecek en güzel cevap: Evettir ve bu manevi günde tutulan orucun sevabı çok büyüktür. Allah Hepinizin miraç günü orucunu kabul etsin AMİN:
  • Miraç kandili duasıMiraç kandili duası Dualar Miraç kandilinde çok önemli ibadetlerin başında gelmektedir. Yüce rabbimizin bizlerden en çok istediği dua etmektir. O dua edenleri çok sever ve Kabul eder. İnşallah Miraç kandilinde edeceğiniz dualar ALLAH tarafından kabul olur. İşte edilebilecek en güzel dualar resimli olarak sayfamızda yer aldı. Her şey gönünüzce olsun kardeşlerim kendinize iyi bakın.
  • Berat kandili hangi gün 2015Berat kandili hangi gün 2015 En değerli ve önemli kandillerin başında berat kandili gelmektedir. Şaban ayının 15. gecesinde kutlanır. 2015 berat kandili 01.06.2015 tarihindedir. Bilginize.
  • Berat kandilinde oruç tutmanın faziletiBerat kandilinde oruç tutmanın fazileti Berat kandilinde oruç tutmanın faziletini kelimelerle anlatamazsınız. Oruç tutmak en büyük ibadetlerin başında gelmektedir ve Ramazan ayında farzdır. Berat kandilinde tutacağınız oruç Allah'ın izniyle pek çok günahınızın silinmesine vesilece olacaktır.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica