Kullanım Şartları

Kadinlopedi.com sitesi kullanıcısı olmak ile aşağıda yazılı olan tüm kuralları kabul etmiş olacaksınız. Bu hususlar göz önüne alınarak site kullanıcılarından hiçbir ücret talep edilmemektedir.

Telif ve Patent Hakkı İhlali

Kadinlopedi.com sitesi kullanıcıları tarafından sürekli tekrarlanan telif hakkı ihlalleri kabul edilemez ve yapıldığı andan itibaren yapan kullanıcılar uyarı alırlar. Uyarıya rağmen, yorum ve paylaşımlarında telif hakkı ihlaline ısrarla devam edenler siteden uzaklaştırılırlar.

Site içeriğinde telif hakkı sahibi olan kurum ve şahısların izni ve onayı olmaksızın bir içerik eklenmez. Sitemizde yayınlanan içerik ile ilgili şahıs ve kurumların ya da firmaların telif hakkı saklı ise ve telif hakkı sahibi tarafından kaldırılmasına dair bir mail tarafımıza ulaşır ise içerik kısa sürede kaldırılacaktır. Bu bağlamda sitemiz, bulundurduğu içeriklerin sürekli olarak yayında kalacağını garanti etmez. Yayınların kaldırılmasından dolayı kullanıcıların uğrayacağı zarardan biz sorumlu değiliz.

Firmaların isim ve patent hakkına yönelik içeriğinde rencide edici ve küçük düşürücü yorumlar olduğuna dair bir şikâyet tarafımıza ulaşır ise önce belirtilen link kontrol edilecektir. Sonrasında içerikte rencide edici ya da küçük düşürücü ibare bulunuyor ise en kısa sürede içerik kaldırılacaktır.

Web sitemiz içerisinde bilgi amaçlı kullanılan her türlü materyal telif hakkı açısından markalara aittir. Sitede bahsedilen içeriklerin tümü sadece bilgilendirme amacı ile kullanılmaktadır.

Kadinlopedi.com web sitesini kullandığınız andan itibaren burada yazıllanların hepsini kabul etmiş sayılırsınız.

Sitemiz ziyaretçilerine ücret karşılığı olmadan bilgi sunan kişisel bir web sitesidir. Amacımız sadece bilgilendirmek ve faydalı paylaşımlarda bulunmaktır. Kadinlopedi.com Hiçbir şekilde sizlerden kar amacı gütmez.

Kadinlopedi.com Sitede yer alan bilgilerin doğruluğunu, ihtiyaçları karşıladığını, güvenli yada hatasız olduğunu garanti etmemektedir. Sitemizde yer alan bilgiler konusunda garanti verilmemektedir. Özellikle sağlık ve zayıflama konularında uzman doktorlara başvurmanızı rica ediyoruz

 

TELİF HAKKI

Sitemizde yayınlanan ürünler, resimler, koleksiyon ve kataloglar ayrıca firma logoları marka sahiplerine aittir.  Biz sadece markaların tanıtımını yapmaktayız.

1 Yorum yapılmış " Kullanım Şartları "

  1. arzu yalçuk dedi ki:

    çok güzel bir site

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica