Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Küpe yapımı örnekleri

Küpe yapımı örnekleri

Küpe yapmaya meraklı olan genç kızlarımızın çok hoşuna gidecek yeni modelleri ve örnekler bu yıl el işi sitelerinde ve forumlarında görücüye çıktı.

Küpe Yapımı

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Halkalı Havlu Kenarı ModelleriHalkalı Havlu Kenarı Modelleri Halkalı havlu kenarı örnekleri genelde iğne oyası ya da tığ işi olarak yapılmaktadır. Bu yapılan havluları ayak havlusu, yüz havlusu, el havlusu, banyo havlusu, mutfak havlusu olarak kullanabilirsiniz. Halkalı havlu kenarları ile değişik motifler işlemeniz de mümkündür. Örneğin kalp, çiçek, yıldız ya da üçgen gibi motifler işleyebilirsiniz. Halkalı Havlu Kenarı Örnekleri diğer havlu […]
  • Havlu tasarımları havludan neler yapılır? Havlu tasarımları havludan neler yapılır? Havlu kenarlarından sıkıldığınızı biliyoruz. Bu sefer çok daha farklı el işi havludan tasarımlar ve oyuncaklar dekoratif obje ve aksesuar yapımı örneklerini yayınlayacağız.
  • Örgü el işi kuş yapımıÖrgü el işi kuş yapımı Örgülerden çok güzel sevimli ve göze hitap eden oyuncaklar ve hayvanlar daha aklımıza gelemeyecek figürler yapmaktadırlar. Kuş örgü ise onlardan sadece birisidir.
  • Makarnadan küpe yapımıMakarnadan küpe yapımı Makarnadan neler yapılır diye öylesine nette gezerken karşıma çok farklı bir küpe yapımı örneği ve resimleri çıktı. Bunları facebook'ta bir el işi grubunda paylaşmışlar.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica