Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Küpelik yapımı örnekleri

Küpelik yapımı örnekleri

Küpelerinizi muhafaza edebileceğiniz düzenli olmaları için onları koyabileceğiniz bir kutunuz olmasını isterseniz sizlerde bu modellerden ve örneklerden istifade edebilirsiniz.

Küpelik 1 Küpelik 2 Küpelik

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Nakış İşlemeli Yastık YapılışıNakış İşlemeli Yastık Yapılışı Basit bir nakış tekniği ile yapılmış olan yastık kılıfı yapılışını sizlere adım adım paylaştım. Çok gösterişli ve güzel görünüme sahip olan bu modeli görünce çok beğeneceksiniz. Kullanacağınız malzemeleri de aşağıya ekledim. Umarım beğenirsiniz ve zevkle işlersiniz. Kaynak: Nakış Deryası
  •  Yırtık Tişörtün Yapılışı Yırtık Tişörtün Yapılışı Yırtık kot pantolonlardan sonra şimdilerde is tişörtü moda oldu. Yapılışı son derece basit ve bu senenin modasına çok uygun bir tasarımı var.
  • Yeni Nesil İcatlarYeni Nesil İcatlar Yeni nesi el yapımı ve teknolojik icatlara sitemizde yer vereceğiz demiştik. Çok farklı sıra dışı hayranlık uyandıran bu ürünlere pür dikkat bakacaksınız. bizden söylemesi.
  • El yapımı takılarEl yapımı takılar El yapımı ve emekle süslenen bu takılara benim ilgim çok arttı. Bu modellerden sizlerde kendinize pay çıkartabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica