Buradasınız : Ana Sayfa // Hayvanlar alemi // Kurt köpeği cinsleri

Kurt köpeği cinsleri

Koruma ve arama köpeği olarak adlandırılan kurt köpeği farklı cinsleri ile tüm dünyada ve ülkemizde ilgi gören bir türdür. Özellikle Alman kurduna olan rağbet bir hayli fazladır

Kurt köpeği cinsleri özellikleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Discus türleriDiscus türleri Akvaryumda bakılabilecek en iyi balık discus balığıdır. Biraz zor ve meşakkatli bir bakımı vardır. İhtişamlı görünümü ile her zaman akvaryumlara farklılık katmaktadırlar.
  • Beyaz beta balığıBeyaz beta balığı Beta balıkları ihtişamlı ve çok farklı görünümleri ile akvaryumların vazgeçilmez balıklarıdır. Genelde fanuslarda bakılmaktadır. Beyaz, kırmızı, mavi gibi muazzam renklere sahiptir.
  • Yavru kedi resimleriYavru kedi resimleri Sevimli halleri ile dikkat çeken yavru kedi resimleri karşınızda. Her biri çok tatlı olan yavru kedileri insan bence sevmeye kıyamaz.
  • Dünyanın en büyük köpek resimleriDünyanın en büyük köpek resimleri Köpekler günümüzde  suya yemeğe muhtaç olan gariban hayvanlardır. Özellikle yaz aylarında kapınızın önüne bir tas su koyun ve onları düşünün.  ''sadık'' denildiği zaman akla neden ilk köpekler gelir? Çünkü onlar ona verdiğiniz değeri hiçbir zaman karşılıksız bırakmazları. Sevimli tatlı hal ve tavırları ile dünyada en çok bakılan ve evcilleştirilen hayvanların başında gelmektedir. Türlü […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica