Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Kuvarsit taşı

Kuvarsit taşı

Akvaryum işi ile uğraşanlar kuvars kumunu çok iyi bilirler. Rengimden hemen tanıyacak ve şaşıracaksınız. Kuvarsit taşı kuvars kum taşı olarak bilinmektedir ve iki çeşidi vardır.

Kuvarsit taşı resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Değerli taş resimleriDeğerli taş resimleri Değerli taşlar aynı zamanda faydaları ve yararları ile ön plana çıkmaktadır. Bazen şifa niyetine kimi zaman ise aksesuar kolye ve bileklik, küpe ve yüzük olarak kullanılmaktadırlar.
  • Sodalit taşı nedir? Özellikleri nelerdir?Sodalit taşı nedir? Özellikleri nelerdir? Sodalit taşı özel şifalı bir taştır. Şifalı taşlar grubuna girmektedir? Nerede bulunur? Ülkemizde pek çok il ve ilçede bitkisel ürünler satan şifa marketlerde bulunmaktadır? Özellikleri: Boğaz şişliklerine ve iltihaplanmasına iyi gelmektedir. Mide rahatsızlıklarını giderir. Depresyona iyi gelir. Kalp ve zihne faydalıdır. Konsantrasyon denge sağlamaktadır.
  • Oniks taşı yüzükOniks taşı yüzük Oniks taşı yüzük modellerini ve görsellerini merak eden siz değerli ziyaretçilerimiz için paylaştık. Oniks taşı yüzük nedir nasıldır? Merak edenlere gelsin.
  • Lal taşı çeşitleriLal taşı çeşitleri Lal taşının pek çok farklı çeşitleri ve renkleri bulunmaktadır. Bu özel taşı merak eden ziyaretçilerimize en farklı ve güzel lal taşı resimlerini sunuyoruz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica