Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Laleli uç danteli örneği 2015

Laleli uç danteli örneği 2015

Uç dantelleri genelde çiçeklerle süslenmektedir. Kenar uç ve ara dantellerinde son zamanlarda laleli örnekleri sıklıkla görmekteyiz.

derya baykal Laleli Uç Danteli Örneği

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Ara danteli örnekleri son 2015Ara danteli örnekleri son 2015 Son model çeşitleriyle ara ve kenar dantellerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Modeller özellikle 2015 yeni örneklerden seçilmiştir.
  • Son 2015 mutfak havlusu örnekleriSon 2015 mutfak havlusu örnekleri Son moda el emeği mutfak havlu kenarları ve 2015 yeni beğenilen facebook çeşitlerini sizlere sunmak istedik.
  • Uç kenar danteli örnekleriUç kenar danteli örnekleri Boş zamanlarınızda değerlendirip örebileceğiniz uç kenar dantel örneklerini aynı zamanda çeyizlerinizde kullanabileceksiniz. Ne yapsam örsem diye düşünenlere uç kenar dantellerini sunuyoruz. Yapılışları son derece zevkli olan bu örneklere aşağıdan ulaşabilirsiniz.
  • Motifli fiskos danteli örnekleri 2016Motifli fiskos danteli örnekleri 2016 Örtüler danteller ile örüldüğü zaman çok daha modern ve şık olmaktadır. Bu yüzden sizlerde kendiniz ve sevdiklerinize 2015 dantel örtülerinden örebilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica