Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Laleli uç danteli örneği 2015

Laleli uç danteli örneği 2015

Uç dantelleri genelde çiçeklerle süslenmektedir. Kenar uç ve ara dantellerinde son zamanlarda laleli örnekleri sıklıkla görmekteyiz.

derya baykal Laleli Uç Danteli Örneği

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Ara danteli örnekleri son 2015Ara danteli örnekleri son 2015 Son model çeşitleriyle ara ve kenar dantellerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Modeller özellikle 2015 yeni örneklerden seçilmiştir.
  • Son 2015 mutfak havlusu örnekleriSon 2015 mutfak havlusu örnekleri Son moda el emeği mutfak havlu kenarları ve 2015 yeni beğenilen facebook çeşitlerini sizlere sunmak istedik.
  • Uç kenar danteli örnekleriUç kenar danteli örnekleri Boş zamanlarınızda değerlendirip örebileceğiniz uç kenar dantel örneklerini aynı zamanda çeyizlerinizde kullanabileceksiniz. Ne yapsam örsem diye düşünenlere uç kenar dantellerini sunuyoruz. Yapılışları son derece zevkli olan bu örneklere aşağıdan ulaşabilirsiniz.
  • Yeni fiskos danteli modelleri 2016Yeni fiskos danteli modelleri 2016 Fiskos danteli denildiğinde akla çok güzel motiflerle ve nakışlarla süslenmiş örtüler gelmektedir. Yeni modellerde bunu sıklıkla görmekteyiz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica