Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Leonardo da vinci tabloları

Leonardo da vinci tabloları

Leonardo da vinci en ünlü ressamlardan birisi olup, tarihe damga vuran isimlerden birisidir. Tabloları ve çizdiği resimlerle bilinir. Onu anlatan en güzel örnek mona lisa tablosudur.

leonardo da vinci tabloları örnekleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Mona lisa tablosuMona lisa tablosu Mona lisa tablosunun sırrı yıllardır çözülemedi. Kimileri çözdüm diyor ama ne kadar doğru bilinmez. Bu özel tabloyu bu kadar farklı kılan ne insan gerçekten merak ediyor.
  • Dünyanın En Yakışıklı ErkekleriDünyanın En Yakışıklı Erkekleri Dünyanın en yakışıklı erkekleri.. Şarkıcısından sanatçısına  futbolcusundan popçu ve oyuncusuna kadar en yakışıklı sarışın esmer kumral erkekler. Bence listenin başında yıllardır hayran olduğum brad pitt ve daha sonra Leonardo Di Caprio olması gerekiyor. Bunun dışında diğer yakışıklıları sizler için aşağıya ekledim.
  • En güzel facebook sözleriEn güzel facebook sözleri Sosyal medya üzerinde kendimiz ifade etmenin en güzel yolu hissettiklerimi doğru olarak iletiye dökmekle mümkün olmaktadır.Günlük hayatta kullandığımız mimikler ve yüz ifadelerini yazı diline dökemediğimiz için kelimelerin doğru seçilmesi çok önemlidir.Bildiğiniz gibi facebook üzerinde profiliniz birçok kişi tarafında görüntülenebilmektedir. Bu nedenle kullanacağınız sözlerin özenle […]
  • facebook sözleri anlamlıfacebook sözleri anlamlı En çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan, insanların hayatlarında olan biteni, duygu ve düşüncelerini, yorumlarını ve diğer olguları paylaşabilme imkanı sunan bir araçtır. Sadece fotoğraf ve videolar değil, dini sözler, anlamlı sözler, güzel sözler, aşk sözleri, ünlü kişilerin söylediği sözler Facebook üzerinden paylaşılabilmektedir. Bu paylaşımı yapanların amacı, […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica