Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // lif modelleri 2015

lif modelleri 2015

lif modelleri, günümüzde hala çeyizler için örülmeye devam edilmektedir. ev hanımları ördükleri modelleri netten paylaştıkça, bizlerde güncel olarak lifleri sayfamıza ekleyeceğiz.

2017 lif modelleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Tığ işi yeni oya modelleri 2015Tığ işi yeni oya modelleri 2015 Yeni oya modeller genelde tığ işiyle örülmektedir. Bizim ev hanımlarımız zaten tığ işi konusunda uzmanlar ve kendilerini geliştirmişler, o yüzden 2015 yeni oya modellerini kolaylıkla kızlarının çeyizlerine öreceklerdir.
  • 2015 Değişik lif modelleri ve örnekleri2015 Değişik lif modelleri ve örnekleri Günümüzde ev hanımları boş zamanlarını değerlendiriyor ve bu sayede harika örnekler ortaya çıkartıyorlar. Örneğin şu liflerin güzelliği, onların bu işi ne kadar düzgün yaptığının kanıtıdır.
  • Netten lif örnekleri 2015Netten lif örnekleri 2015 Netten bulunan en güzel yeni çeyizlik lif modellerini dileyen ev hanımları isterlerse banyoları için örebilirler.
  • Hırka modeller en yeni 2015Hırka modeller en yeni 2015 En yeni örgü hırka örnekleriyle karşınızdayım. Modelleri özenerek ören ev hanımlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica