Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Lila bebek yeleği

Lila bebek yeleği

Lila rengi benim en çok sevdiğim renklerden birisidir. Bu yazımızda lila renkli bebek yeleği modelini size aktaracağız ve paylaşacağız. Farklı ve değişik görünümü ve tasarımı sayesinde insanı kendisine hayran bırakan bu bebek yeleğini hemen yapmak isteyeceksiniz.

2013 lila bebek yeleği modelleri

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Kolay lif modeliKolay lif modeli Aslında bütün lifler yapılışı itibari ile kolay olan örgü örnekleridir. Motifli desenli ve iki renkli olduğu zaman gerçekten insanı biraz zorlayabiliyor. Bugün tez zamanda bitirebileceğiniz basit lif örneğini size takdim edeceğiz.
  • bere ve şapka modelleribere ve şapka modelleri Bere ve şapkaların en şık olan modellerini seçtik. Dilerseniz eşiniz ve sevdikleriniz için bu örnekleri hediye edebilirsiniz. Yada kendiniz kullanabilirsiniz. Eminim bunları beğenmeyecek yoktur. O kadar güzeller ki insan bakmaya kıyamıyor. Hele bu soğuk havalarda bere ve şapkalara çok fazla ihtiyacımız var.  
  • En kolay lif modelleriEn kolay lif modelleri Örmesi en kolay olan lif modelleri. Ayrıca bu modeller çok farklı ve değişik şekilleri ile insanı kendisine çekiyor. Örmek için can atan arkadaşlarım. Sıkılmadan yorulmadan kolaylıkla bu özel  ve kolay olan lifleri örebileceksiniz.
  • Göbekten kurtulmakGöbekten kurtulmak Göbekten kurtulmak için çeşitli egzersizler yapılabilir. Biz kadınların korkulu rüyasıdır. Özellikle yaz aylarında beğendiğimiz bluzu giyemeyiz. Sahilde bikini ve mayo ile dolaşmak istemeyiz. İnsan vücudunda eriyen en zor bölge maalesef karın ve göbek kısmıdır.  Unlu mamullerden kaçınmalısınız. Zaten unlu yiyecekler başlı başına insan sağlığını tehdit ediyor.     - […]

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica