Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Makara komik güldüren sözler

Makara komik güldüren sözler

Birbirinden komik resimli facebook mesajları karşınızda. Güldürücü sözleri çok beğenecek ve arkadaşlarınızla makara yapacaksınız. Bende facebookta en çok komik sözleri paylaşmayı seviyorum. Hem gülüyor hem eğleniyoruz.

2016 Makara komik güldüren sözler

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • facebook kapak fotoğrafları 2015facebook kapak fotoğrafları 2015 Bu sene birbirinden güzel kapak fotoğrafları yayınlandı ve pek çok web sitesinde yayınlandı. Bende sizler için bu özel fotoğrafları siz değerli ziyaretçilerim için bir araya getirdim.
  • Ramazan bayramı sözleri anlamlıRamazan bayramı sözleri anlamlı Ramazan bayramı için en anlamlı ve çok güzel sözleri burada bulabilirsiniz. Hem facebook hem ise akıllı cep telefonlarınızdan anlamlı ramazan bayramı mesajlarını, sözlerini kısa sms olarak yollayabilirsiniz. Tercih sizin.
  • galatasaray sözleri güzelgalatasaray sözleri güzel Ülkemize lig futbol takımları bazında önemli başarılar getiren, hem Avrupa'da hem de Dünya'da önemli bir konumda olan Galatasaray, taraftarlar gözünde adeta vazgeçilmez bir unsurdur. Galatasaraylı taraftarların inandığı bir gerçek varsa o da, ''Galatasaray demek Türkiye demektir'' anlayışıdır. Bu hayat felsefesi ile ülkemize Avrupa şampiyonluğu getiren Galatasaray'ı desteklemek en […]
  • KOMİK ÖĞRENCİ SÖZLERİKOMİK ÖĞRENCİ SÖZLERİ Evet sıra geldi en güzel ve en yeni olan komik öğrenci sözlerine. Bu sözleri okyunca varya birçoğunuz gülmekten yerlere yatacak. Hem çok fazla söz var , hem de hepsi birbirinden güzel. Aynı zaman da burdaki sözleri facebook varsa oradan da paylaşabilirsiniz. Hadi gelin hep beraber daha yakından göz atalım sözlere. ÇOK KOMİK ÖĞRENCİ SÖZLERİ

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica