Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Makarnadan kolye yapımı

Makarnadan kolye yapımı

Makarnalardan yapılan etkinlik ve faaliyetlerden birisi ise kolyelerdir. Sizlerde makarnalarınızla böylesine güzel harika aksesuarlar yapabilirsiniz.

Makarnadan Kolye Yapın 1 Makarnadan Kolye Yapın 2 Makarnadan Kolye Yapın 3 Makarnadan Kolye Yapın 4 Makarnadan Kolye Yapın

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Kravat kolye nasıl yapılırKravat kolye nasıl yapılır Kravat kolyenin yapılışı ile ilgili örnek ve resimler aşağıda siz değerli el işi seven arkadaşlarıma detayları ile açıklanmıştır
  • Örgü farklı bere ve patik modeliÖrgü farklı bere ve patik modeli Örgülerden günümüzde örülen bere ve patiklerden oluşan en seçkin model ve örnekleri elimizden geldiğince paylaşmaya çalışıyoruz.
  •  Yırtık Tişörtün Yapılışı Yırtık Tişörtün Yapılışı Yırtık kot pantolonlardan sonra şimdilerde is tişörtü moda oldu. Yapılışı son derece basit ve bu senenin modasına çok uygun bir tasarımı var.
  • Açma halkalarından çanta yapımıAçma halkalarından çanta yapımı Açma halkalar ile günümüzde çok güzel el işleri ve emekleri yapılmaktadır. Bunlara en güzel örneği sanırım çantaları gösterebilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica