Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Maket Uçak Nasıl Yapılır Ve Yapımı

Maket Uçak Nasıl Yapılır Ve Yapımı

Bu yazımızda arkadaşlar maketten yapılan güzel bir uçak yapmaya geldi sıra. Bende küçükken çok yapardım uçak ve gerçekten zevkli birşey. Şimdi yapmayı bilmeyen arkadaşlarım için buldum ve video şeklinde sizlerle paylaştım. Aşağıda videomuz ekli. Videoyu izleyerek kolay bir şekilde uçak yapabilirsiniz.

Maket Uçak Nasıl Yapılır Ve Yapımı

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Işın Kılıcı YapımıIşın Kılıcı Yapımı Küçükken bende ışın kılıcıyla oynamayı çok severdim ve günümüzde gerçekten bu oyuncağı seven çocuklar çok. Ama sizler alamıyorsanız ve kendiniz yapmak istiyorsanız o zaman doğru yerdesiniz demektir. Çünkü video sayesinden harika ışın kılıcına sahip olabilirsiniz.
  • Kolay Jeneratör YapımıKolay Jeneratör Yapımı Evde çok basit bir şekilde jeneratör yapabilirsiniz. Ama nasıl yapılacağını bilmiyorsunuz bizde bu konu hakında video bulduk ve sizler de video'daki gibi yaparsanız ortaya harika bir model çıkacakdır. İşte videomuz.
  • Haroşa Bebek Patiği Yapımı – VideoHaroşa Bebek Patiği Yapımı – Video Hepinize merhaba sevgili hanımlar , bu yazımızda haroşa'den yapılan bilekten bağlamalı bir patik modeli ile sizlerleyim. Modelimiz gerçekten çok güzel ve hoş. Sizler de bebeğinize böyle güzel patik örebilirsiniz. Örgü örmeyi bilmiyorsanız video şeklinde verdik ona göre yapabilirsiniz. Video 1 Video 2
  •  Basit Vantilatör Nasıl Yapılır Basit Vantilatör Nasıl Yapılır Yaz aylarında en çok tercih edilen ve serinletici aletlerden birisi de vantilatör'dür. Bizde bu konu hakkında kendi el emeğiniz ile yapabileceğiniz bir video bulduk. Tek yapmanız gereken bir CD bulmanız. Geresi çok kolaydır. Video'yu izleyerek evde kolay bir şekilde vantilatör yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica