Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Mandallı İsim Kartları

Mandallı İsim Kartları

Mandallı isim kartlarında tahta mandallar kullanılmış bunun haricinde diğer malzemeler ise sulu boya ve bir adet fırça ile sizlerde isim kartları yapabilirsiniz.

Mandallı İsim Kartları

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Boyutlu Keçe Nakışı-Bere,Atkı ve Eldiven YapımıBoyutlu Keçe Nakışı-Bere,Atkı ve Eldiven Yapımı Merhaba hanımlar , şimdi sıra geldi netten özel olarak bulduğum boyutlu keçe nakışı ile yapılan bere atkı ve eldiven modeline. Gördüğünüz gibi modelimiz çok güzel sizlere de tavsiye ederim. Burada örnek olarak vermiş olduğum boyutlu keçe nakışı bere atkı ve eldiven modelini evde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kullanılan Malzemeler Bere-Atkı-Eldiven Beyaz Keçe Sarı Keçe Açık […]
  • El nakışı nedir ?El nakışı nedir ? El işleri ve nakışları denildiği zaman aklımıza bir sürü çeşit eşya ve ürünler gelir.  El nakışı pamuk ve ipliklerle yapılarak  renkli yada düz kumaşların üstüne çeşitli pamuk ve yün gibi iplerin kullanılarak  iğne ve tığ yardımı ile bu iplerin farklı yöntem ve tekniklerle süslenilmesine el nakışı denilmektedir.  Kumaşın gerilmesi ve üzerine işleme yapılması için  kasnak ve gergef […]
  • Terlikten torba yapımıTerlikten torba yapımı Bu terlik ile çok farklı torbalar yapabilirsiniz. Duvarınızda çok harika bir ambiyans oluşturacak ve yapması son derece kolay fonksiyonel olan bu el emeği ürüne evinizdeki fazlalıkları bile koyabilirsiniz.
  • El yapımı anahtarlıklarEl yapımı anahtarlıklar enteresan ve bir o kadar sıra dışı olan el emeği ile yapılan bu anahtarlıklara sadece siz değil sevdiklerinizde bayılacak.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica