Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // manzara adalar

manzara adalar

manzara resimlerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. birbirinden güzel ada manzaralarına ve fotoğraflarına bugün hep birlikte göz atacak ve tatil özlemimizi gidereceğiz.

manzara adalar 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Türkiye istatistik günü ile ilgili bilgiTürkiye istatistik günü ile ilgili bilgi Türkiye istatistik günü nedir ne zaman kutlanır? 9 mayıs Türkiye istatistik günü olarak kabul edilmektedir. Ülkemizde Türk istatistik sistemi çağdaş ve modern bir yola girmiştir. Devlet bu sistemi geliştirmeyi hedeflemektedir. Ülkemizin gerek kültürel, gerek toplumsal ve ekonomik ihtiyaçlarını bilgi edinerek Uluslar arası düzeyde üretim yapmasını amaç bilen özel bir […]
  • Rüyada Ada Çayı GörmekRüyada Ada Çayı Görmek Rüyada ada çayı içtiğini görmek, sevinçli ve hayırlı bir olayla karşılaşmaya, uzaktan faydalı bir şeyin gelmesine, bahtının açılmasına, kişi hasta ise hastalıktan kurtulmaya işaret eder. □   Rüyada başka birine ada çayı içirdiğini görmek, bir meselede ona yardım etmeye işaret eder.
  • Rüyada Ada GörmekRüyada Ada Görmek Rüyada ada görmenin tabiri adanın durumuna göre değişir, ada iyi ve güzel ise rüya iyiye yorulur. □     Rüyada ada görmek, adada bulunmak, bir yerden para gelece­ğine; adaya çıkmak, adadan bir şey almak, kişiye beklemediği bir yerden bir miras ya da mal kalacağına işarettir. Kişinin adadan ay­rılacağını görmesi ise mala gelecek zarara delâlet eder. □     Ada görmek kendi hataları […]
  • Rüyada Ada Soğanı GörmekRüyada Ada Soğanı Görmek Rüyada ada soğanı görmek, kötü bir dosta, kötü bir akrabaya işarettir. Kendi elinde ada soğanı görmek ise kötülüklere meyletmekle yorumlanır. Bu bir uyarıdır , bu uyarıya karşı dikkatli almak gerekir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica