Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Manzara çizimleri renkli pastel

Manzara çizimleri renkli pastel

Renkli pastel boyalarla okullarda bizlere çok güzel manzara resimleri yaptırırlardı. Bu güzel ve hummalı çalışmaları görünce birden eski günler aklıma geldi.

Manzara çizimleri renkli pastel 2015

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 23 nisan resimleri pastel boya23 nisan resimleri pastel boya 23 nisan resimlerinin pastel boya ile yapılanlarını ilkokul 1.2.3.4.5 sınıflar için sunduk ve derledik. Resim yarışmasına katılacaklar için çok güzel 23 nisan farklı resimleri var.
  • 23 nisan pastel boya çizimleri23 nisan pastel boya çizimleri 1. Ve 2. Sınıf, 3. Ve 4. Sınıflar için en güzel 23 nisan pastal boya çizimlerini bir araya getirdik. Eğer öğretmeniniz size ödev verdiyse yada yarışmaya katılacaksanız bu güzel yirmi üç nisan pastel boya çizimleri tam size göre.
  • Pastel boya resimleriPastel boya resimleri Pastel boya resmi ve farklı çalışmalarını ele aldık. Aslında pastel boya ile çok güzel çalışmalar ve resimler yapılabiliyor. İşte kanıtı.
  • Kolay çizilebilen manzara resimleriKolay çizilebilen manzara resimleri Pastel boya ve karakalem ile çizebileceğiniz en kolay manzara resimlerini ve çizim çalışmalarını okula giden öğrencilerimize ve sitemizi ziyaret edenlere sunmak istedik.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica