miranın-saç-modeli

Yorum Yapın

Benzer yazılar

  • Eski T-Shirt ten Kolye Yapımı Eski T-Shirt ten Kolye Yapımı Şeritler halinde keserek ve halka oluşturularak yapılan ve dilediğiniz gibi boyutunu ayarlayabileceğiniz sadece bir değil birden fazla Tişört kullanarak sizlerde böylesine güzel aksesuarlar, takılar ve el işi kolyeler yapabilirsiniz. MALZEMELER : Bir veya daha fazla T-shirt Makas Boncuklar, kurdele, iğne (isteğe bağlı)
  • sandalye modelleri resimlisandalye modelleri resimli Geçmişte belki hatırlarsınız annelerimizin çok kullandığı bol işlemeli oymalı sandalye tasarımları sanki hatırladığınız duyar gibiyim. Devamlı gelişmekte olan teknoloji ile tasarım çok çılgın tasarlanmış. Bu modelleri dizlerseniz özel yaptıranlar olsa da şimdilerde dekoratif aynı zamanda sade biraz da şıklığını koruyan modeller çok ilgi görmekte. Çok farklı çokta değişik sandalye […]
  • Örgü bluzlar 2015Örgü bluzlar 2015 Yeni sezonda çok güzel örgü bluzlar sitemizde sizlere sunulacaktır. Modeller tamamen el örgüsünden yapıkmış olup, son derece kalitelidir.
  • Converse all star kısa bordoConverse all star kısa bordo Converse all star kısa ayakkabı modelleri arasında çok sevilen bordo rengini size takdim etmek istiyorum. Bordo converse all star kısa bir çok kıyafetinizle uyum sağlayacaktır.

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

İlginizi çekebilir

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica