Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Merve Aydın Kimdir Biyografisi

Merve Aydın Kimdir Biyografisi

Survivor’a katılacak olan bit diğer isim ise Merve Aydın’dır. Bizde bu makalemizde Merve Aydın kimdir , Kaç Yaşında ve resimlerine bakacağız.

Merve Aydın 17 Mart 1990, Bakırköy, İstanbul doğumlu Türk milli atlettir. 2011 yılında Avrupa 23 yaş altı Atletizm Şampiyonası’nda 800 metre koşuda gümüş madalya kazanmıştır. 2008 yılında ise dünya gençler Atletizm şampiyonası olmuştur. Merve Aydın’ı en son kanal d ekranlarında bana her şey yakışır programında görmüştüm. Şimdi survivor’da göreceğiz onu.

Neyse Şimdi Gelin Merve Aydın’ın Resimlerine Bakalım.

Merve Aydın kaç yaşında

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Merve aydın resimleri ve fotoğraflarıMerve aydın resimleri ve fotoğrafları Merve aydın survivor yarışmasından tanıdığımız milli Türk atlettir. Yarışmada sergilediği performanslar adadaki kızların hepsine adeta taş çıkartmaktadır. Hızlı çevik ve güzel olması ise cabası : )
  • Ramazan bayramı kaç gündürRamazan bayramı kaç gündür Kuşkusuz en mübarek aylardan birisi ramazan bayramıdır. Dinimizde farz olan oruç bu ayda tutulmaktadır. 2015 yılı ramazan ayı beraberinde çok güzel ramazan bayramını getirecektir. Tuttuğunuz oruçlardan sonra bayramı inşallah ailenizle ve sevdiklerinizle doyasıya kutlar ve yaşarsınız. Bu sene sevdiklerinizle ramazan bayramını kaç gün geçireceğinizi sizlere hemen izah edelim. Tam koca 4 […]
  • Ramazan bayramı kaç gün sürerRamazan bayramı kaç gün sürer Otuz günlük oruç ibadetinden sonra ramazan bayramı geldi ve çattı. Her sene olduğu gibi bu sene ramazan bayramı eminim coşkuyla ve azimli kutlanacaktır. Aile bireylerinin bir araya gelmesi, küslerin ve dargınların barışmasına vesile olan ramazan bayramı bulunmas bir nimet ve fırsattır. Çalışan bireylerin ve işçilerimizin ramazan bayramının kaç gün sürdüğünü merak […]
  • Atatürk 23 nisan fotoğraflarıAtatürk 23 nisan fotoğrafları Atatürk 23 nisan fotoğraflarını ve resimlerini bende çok merak ettim. Siyah beyaz nostaljik bu fotoğraflara hayran kaldım. Eskiden her şey ne kadar doğal ve güzeldi değil mi?

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica