Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Meryem üzerli görseller

Meryem üzerli görseller

Hürrem sultan olarak muhteşem yüzyıl dizisinden tanıdığımız Meryem uzerlinin görsellerini resimlerini hayranlarına göstermek istiyorum.

Meryem üzerli görseller 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Kadir gecesi ne zaman 2015 hangi günKadir gecesi ne zaman 2015 hangi gün Ramazan ayına girmemizle birlikte oruçlarımızı tutmaya başladık. 11 ayın sultanı ramazan ayında kadir gecesini idrak edeceğiz. Bu sene kadir gecesi 13 temmuz pazartesi gecesi kutlanacaktır. 2015 yılı kadir geceniz mübarek olsun. Yüce rabbim ibadetlerinizi ve dualarınızı kabul etsin
  • İstanbul’da gezilecek yerlerİstanbul’da gezilecek yerler İstanbul her sene milyonlarca turisti ağırlamaktadır. Gezilebilecek o kadar güzel yerler var ki hangi birisini sizler göstersek şaşırdık desen yeridir. Kız kulesi, İstanbul boğazı, galata kulesi, Ayasofya, blue mosque ( sultan Ahmet) Eminönü balık ekmek yenilen yerler ve daha pek çok güzel tarihi yerler var.
  • Eyüp sultan türbesiEyüp sultan türbesi Eyüp sultan türbesi nerededir? Eyüp sultan camii'nin hemen yanında bulunmaktadır. Her gün sayısız ziyaretçisi vardır. Sizlerde allah nasip ederse bir gün gidip görebilirsiniz. Tavsiye ederim.
  • Süleymaniye camii resimleri fotoğraflarıSüleymaniye camii resimleri fotoğrafları Süleymaniye camii adı üstünde kanuni sultan Süleyman adına yapılmıştır. İstanbul'da olan bu camii mimar Sinan tarafından yapılmıştır. Bu yüzden çok sağlamdır.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica