Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Meryem Uzerli Resimleri

Meryem Uzerli Resimleri

Muhteşem Yüzyıl isimli tarihi filmde Hürrem sultanı canlandıran rus oyuncu meryem uzerli’nin merak edilen en güzel resimleri ve fotoğrafları burada.

Meryem Uzerli Resimleri 1

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Fatih sultan mehmet duvar kağıtlarıFatih sultan mehmet duvar kağıtları Türk tarihinin en önemli padişahlarından birisi kuşkusuz fatih sultan mehmet'tir. Onun en güzel masaüstü arka plan duvar kağıtlarını ve hd wallpaper resimlerini yayınlıyoruz.
  • Ramazan ayı sözleriRamazan ayı sözleri Ramazan on birin ayın sultanı olarak kabul edilmektedir. Bin aydan daha hayırlıdır. Günahların silindiği duaların kabul edildiğin bir aydır. Ramazan ayını bizlere anlatan en güzel farklı sözleri mesajları resimli kısa ve uzun olarak aşağıda yayınladık.
  • Sultan ahmet camiiSultan ahmet camii İstanbul'un en önemli ve şaşalı camilerinden birisidir. Dini değerli olduğu kadar turistik bir değeri vardır. Her yıl bu camiyi görmek için çeşitli ülkelerden ülkemize ziyaretler yapılmaktadır. Caminin genel rengi mavi olduğundan yabancılar ve avrupalılar (blue mosque) adını vermişlerdir.
  • Eyüp sultan camiiEyüp sultan camii Eyüp sultan camii İstanbul ilimizde bulunmaktadır. Muhteşem görünümü ile dikkat çekmektedir. Her yıl yut içi ve yurt dışı turizmine büyük katkı sağlamaktadır.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica