Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Mevlana celaleddin rumi siyah beyaz

Mevlana celaleddin rumi siyah beyaz

Mevlana celaleddin rumi resimlerini bu sefer siyah beyaz olarak sizlerle paylaşmak istedim. Facebookta kapak ve profil resmi olarak kullanabilirsiniz.

Mevlana celaleddin rumi siyah beyaz 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Hıdrellez hikayesiHıdrellez hikayesi Hıdrellez hikayesi çok eski zamanlara dayanmaktadır. Miladi takvime göre 6 mayıs tarihinde kutlanmaktadır. Eski takvim olan rumi ve jülyen takvimini baz alırsak 23 nisan gününe denk gelir. İlyas ve Hızır'ın yeryüzünde buluştukları gün olarak ayrıca kabul edilmektedir. Hızır kuranı kerimde geçmektedir. Bahar aylarında dolaşarak biz insanlara ab-ı hayat ve bolluk bereket […]
  • En güzel yeni sözler facebook 2015En güzel yeni sözler facebook 2015 Facebookta paylaşım rekorları kırılan en güzel yeni sözler derlenerek bir araya getirildi. Yeni 2015 güzel sözler arasında profil ve hatta kapak fotosu olarak kullanabileceğiniz sözler ve mesajlar var. En güzel sözler ve yeni 2015 mesajlar karşınızda. Dilediğinizi sosyal mecra ve hesaplarınızda gönül rahatlığı ile yayınlayabilirsiniz.
  • 2015 en yeni facebook kapak fotoğrafları2015 en yeni facebook kapak fotoğrafları En yeni ve birbirinden farklı, güzel , komik, değişik facebook kapak fotoları ile karşınızdayım. Günümüzde en çok kullanılan sosyal mecralardan birisi facebooktur. Özellikle zaman tünelinizde farklılık yaratmak istiyorsanız Facebook yeni 2015 kapak resimlerini ve fotoğraflarını sizlerde deneyebilirsiniz. Facebook kapak foto ve diğer profil resimlerini ayrıca yine sitemizde alakalı […]
  • yeni facebook kapak fotoğrafları resimleri 2015yeni facebook kapak fotoğrafları resimleri 2015 birbirinden güzel ve yeni ola 2015 facebook kapak fotolarını sizler için bir araya getirdim. profil sayfalarınızda fark yaratmak isterseniz, kullanabilirsiniz. seçim sizim.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica