Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Mevlana sözleri kısa

Mevlana sözleri kısa

Mevlana sözleri genelde uzun olur ama bu sefer sizlerle kısa ve öz olan birbirinden anlamlı Mevlana sözlerini paylaşıyoruz

Mevlana sözleri kısa resimli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  •  Kur’an-ı Kerim ne zaman inmeye başladı ? Kur’an-ı Kerim ne zaman inmeye başladı ? Aslında bu soruyu birçoğumuz biliyor ama bilmeyenler olduğu için hemen yardımcı olalım. Kur'an-ı Kerim 610 tarihinde inmiştir. Ramazan ayı kadir gecesinde indirilmeye başlanmıştır.
  • miraç kandili hakkında bilgi kısacamiraç kandili hakkında bilgi kısaca Miraç kandilini bir çok arkadaşımız merak ediyor? Nedir nasıl meydana gelmiştir? Hakkında sizlere kısa bilgiler vermek istiyoruz. miraç kandili nedir kısaca özeti; Yüce rabbimizin emri ile Efendimiz Hazreti Muhammed'in Ruhan ve bedenen Burak isimli semavi bir şeye Melek cebrail ile beraber binerek Mekke'de bulunan Mescid–i Haram’dan Kudüs’teki Mescid–i Aksa’ya (Beytü’l–Makdis) kadar […]
  • Dişler arasındaki yemek kırıntısını yutmak orucu bozar mıDişler arasındaki yemek kırıntısını yutmak orucu bozar mı Diş arasında kalan artıkları yememenizde fayda vardır. Bazıları bozulmaz diyor ama sonuçta mideye indiği için oruç bozulabilmektedir. Hocaya danışmanızda fayda var.
  • Diş çektirmek orucu bozar mıDiş çektirmek orucu bozar mı Diş çektirmek orucu bozmaz ama eğer diş çektirmek için iğne vurulursanız oruç bozulur. Dişten çıkan kan yutulursa oruç bozulmuş olur. Kefaret gerektirmez kaza yapılır.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica