Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Mevlana sözleri sabır

Mevlana sözleri sabır

Sabır hayatımızın en önemli duygularından birisidir. Sabretmek insanın kişiliğini ve olgunluğunu gösterir. Mevlana sabır ile ilgili çok güzel sözler yazmış. Gelin inceleyelim ve örnek alalım.

Mevlana sözleri sabır tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
17Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • yunus emre haftası sözleri mesajlarıyunus emre haftası sözleri mesajları Yunus emre haftasında onu anlatan en güzel en içten özlü sözleri yayınlıyoruz. Aşk, sabır, metanet, sevgi, mutluluk, Allah sevgisi, dini, sosyal ve kültürel olmak üzere pek çok Yunus emre sözleri ve mesajları vardır.
  • Mevlana sözleri resimliMevlana sözleri resimli Mevlana sözlerine hayran olmamak elde değil. En önemli şahsiyetlerin başında gelmektedir ve ülkemizde ona olan sevgi ve hayranlık hiç bir zaman bitmeyecektir. Resimli anlamlı Mevlana sözlerini sende facebokta paylaşabilirsiniz. Mevlana'nın sözleri her zaman insana ders veriyor ve bu sözlerden biz gençler ders çıkartıyoruz. Hz. Mevlana sözleri arasında resimli kısa aşk sabır ve hoşgörü […]
  • Minyatür örnekleri resimleriMinyatür örnekleri resimleri Minyatür adı üstünde minik demektir ve bu tarz el sanatları ince işçilik isterler sabır gerektirir. İşte örnekleri karşınızda. Buyurun inceleyin.
  • takı nasıl yapılır resimlitakı nasıl yapılır resimli Kendi proje ve çalışmalarınızı son zamanların en popüler el emeklerinden birisi olan DIY ile yapabilirsiniz. Bayanların ilgisini çeken bu işte sabır çok önemli ve bir de malzemelerin kolay bulunabilir olmasıdır. Takı nasıl yapılır resimli olarak detayları inceleyerek aşağıdaki örneklere bakarak yapabilirsiniz. İstediğiniz renkte ve şekilde kolye ve küpeler bileklik modelleri […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica